• 0 212 690 04 99

0 212 690 04 99 RANDEVU ALIN
Altunizade Oto Ekspertiz

EFT Altunizade Oto Ekspertiz şubesi, araç eksperiz hizmetini profesyonel ve Güvenilir kadrosu ile vermektedir. Altunizade Oto Expertiz EFT Oto Ekspertiz'in İstanbul'da ki 15 şubesinden biridir. İstanbul da en çok şubesi olan ve en fazla araç expertizi yapan firmamız sizlerin tercihleri ile büyümeye devam etmektedir.

Eft Oto expertiz İstanbul'da ki tüm şubelerinde, 2017 yılında Altunizade Oto Ekspertiz Fiyatlarını, 2016 Altunizade Araç Ekspertiz Fiyatları ile aynı tutmuş bir değişiklik yapmamıştır.

Doğru tespit yapılmış Oto expertiz Raporu almak için Altunizade Araç Expertiz size çok yakın. Eft Oto Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 50.000 adete ulaşmıştır.

Altunizade oto ekspertiz, ikinci el araçların kaza vakalarını teknik ekipman, teçhizat ve robotlarla test eden ve denetleyen ve ayrıntılı "Altunizade oto ekspertiz raporu" düzenleyen Türkiye'nin ilk profesyonel, tarafsız ve donanımlı Altunizade oto ekspertiz organizasyonudur. Kullanılan oto eksper kontrol merkezi.


Profesyonel ekip ve ekipmanlarla% 100 Güvenli bir Altunizade oto ekspertiz firma ile hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca Altunizade oto ekspertiz yapıldı.


2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyüyor ve ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı.


OTO EKSPERTİZ, her markayı yayınlayan Türkiye'nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal Altunizade oto ekspertiz Hizmetidir 2.el Otomobil Altunizade oto ekspertiz Raporu Oto rapor yalnızca 2.Altunizade oto ekspertizRaporu düzenliyor Oto rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyor, aracı kurum yapmak yapma.

Bahçelievler Oto Ekspertiz | EFT Oto Ekspertiz

Çayçiçeği Sokak No:1 Metrobüs Durağı Gold Bilgisayar Arkası BAHÇELİEVLER / İSTANBUL